Güncelleme almayacak Galaxy modelleri açıklandı!

Son günlerde Samsung cephesinde herkes Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerine odaklanırken, şirket akıllı telefonları için yayınladığı güvenlik güncelleştirmeleri konusunda sessiz sedasız bir değişikliğe gitti.

Değişikliğin en dikkat çeken noktası ise şirketin üç akıllı telefon modeli için güncelleme desteğinin sonlandırılması oldu. Detaylara geçiş yapmadan kısa bir bilgi vermek gerekirse, yayınlanan güvenlik güncelleştirmeleri Android işletim sisteminde ve Samsung uygulamalarında tespit edilen açıkları gideriyor.

2016 serisi Galaxy A3, J1 ve J3 güncelleme listesinden çıkardı!

Bu kapsamda Samsung, Galaxy A3 (2016), Galaxy J1 (2016) ve Galaxy J3 (2016) modelleri için artık güvenlik güncelleştirmesi yayınlamayacak. İki yıl önce kullanıcılar ile buluşturulan bu akıllı telefonlar, giriş segmentinde yer alıyor.

Bununla birlikte  Galaxy A8 (2018) modeli aylık güncelleme listesine alındı. Galaxy A8 Plus ( 2018 ) modelinin üç aylık listeye dahil edilmesi ise dikkat çeken diğer bir detay oldu.

Yeni bir Samsung akıllı telefon satın almadan önce buraya tıklayarak, cihazın güvenlik güncelleştirmelerini ne sıklıkla almakta olduğunu öğrenebilirsiniz.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir